2014 Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu

2014 Aslan Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Aslan Burcu ve yükselen Burcu Aslan Burcu olanlar,  2014 Aslan Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde;   Şans ve genişleme imkanı getiren Jüpiter enerjisi tüm yıl boyunca sizlere, romantizm, flörtler, çocuklar ve öğretimle alakalı aktivitelerde yoğun enerjiler sunacaktır. İyimser mizacınızla, çevrenizdeki insanlara bildiğiniz herşeyi istedikleri anda öğretmekten mutluluk duyacaksınız. Başarı ve mutluluk getirecek yaratıcılık yetenekleriyle donatılacaksınız. Kendi yaratıcı kişisel ifadeniz ile etkili bir iz bırakmak için yoğun bir istek ve arzu duyacaksınız. Sayıları fazla olabilecek çocuklara sahip olmanız mümkündür. Çocuklar sizin zevk kaynağınız olduğu gibi, onlara aşırı düşkünlüğünüz de gözlerden kaçmayacaktır.

Jüpiter size bu bir yıllık süreçte, aşkta ve her türlü kişisel ifadenizde şans getirecektir. Hayattan zevk almak, aşktan yana mutluluk duymak ve hertürlü şans oyununda (doğum haritanızda böyle bir işaret var ise) büyük kazançlar getirecektir. Sanatın her türü, tiyatro gibi görsel sanatlara karşı yoğun bir istek duymanızı da sağlayacak bu enerjinin size çok fazla abartılı durumlar yaşatması karşısında dikkatli olunuz. Kendi yeteneklerinize, davranışlarınızın doğru olduğuna dair yüksek inancınızın geliştiği bu dönemde kontrollü olmanızda fayda vardır. Sorumsuz ve başkalarına yaslanmak konusunda dikkatli olmanızı, şans oyunlarında herşeyinizi ortaya koymak konusunda dikkatli olmanızı ve sayısız aşk maceralarınız konusunda seçiçi ve kendinizi kontrol altında tutmanızı öneriyorum. Bu dönemde çocuğu olmayan Aslan burcu kadınları anneliğe ilk adımı atabilirler. Aşkta sorunların kolaylıkla çözüm bulacağı bu dönemde temeli sağlam olan ilişkilerinizin güçlendiğini hissedersiniz. Bu dönemde kurulan yeni ilişkiler ise çok ciddi duruma gelmeden kolayca bitebilir ve yenileri tekrar kolayca kurulabilir.

Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konu, sorumsuzluktan uzak durmanız, yüzeysel ve eleştiriye karşı katı tepkiler vermemeniz ve başkalarına yaslanmak konusunda da onurlu davranmanızdır. Zevk düşkünlüğü ve kumar tehlikesini de gözardı etmemenizi öneriyorum. 2014Aslan Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

aslan burcu haftalık

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde Aslan burcu, aslan burcu aylık ve aslan burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*