Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Aslanlar saat 03:57 Ay-Yengeç geçişi, duyarlılığın yükselişidir. Aileniz, sevdiğiniz kişi, değer verdiğiniz insanların önemi üzerinde düşünürsünüz. Hassassınız, ilgi beklersiniz. Sıkıntılarınızı kimseye anlatmazsınız. Dinlenmek, güven duyduğunuz insanlarla bir arada olmak rahatlatıcıdır.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığı, dışarıdaki insanlar sizi ilk önce  duruşunuz ve  kendinizi ifade şeklinizle değerlendirirler. O zaman yapılması gereken, şu anki mevcut  durum ne kadar zorlayıcı olsa da, güven duygunuzu yitirmeden ilerlemektir.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi şartların iyileştirilmesi yönündeki incelemelerin göstergesidir. Hesabımızı iyi yaparız.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü, duygularınızı gizlemenizi, kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi korumaya çalışırsınız.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Yorum

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Aslan Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Aslan burcu günlük burç ve Aslan burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*