Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Aslanlar, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, duygularımızı, hassas olduğumuz meseleleri dışa karşı gizleriz. Sanki bilinmesini istemeyiz. Çocuklarımız, ailemiz, sevdiğimiz her şey bizim için kıymetlidir. Huzur ararız. Sıkıntımızı içimize atarız. Bazen en ufak bir şeyi gözümüzde büyütürüz. Beklentilerimiz olmasa bile, bize ihtiyaç duyanları geri çevirmeyiz, hatta gereğinden fazla yardımcı oluruz.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlığında, her şeyi kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenin, yaşamın güzelliklerinin keyfine varabilmenin yolu, kazancınızı doğru şekilde yönlendirmekten geçtiğini biliniz. Siz elinizdekini har vurup harman savurursanız, doğal olarak bütçenizin dengelerini şaşırırsınız. Bu görünüm, doğru yatırım, çalışmak, gerekli ve gereksizleri saptamak, hesaplı hareket etmekten geçtiğini vurguluyor.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünümü, sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız sabırsızdır.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, sosyal yaşantınızı canlandırıcı ve sizi heveslendiricidir. Ancak her bilgiyi, her söyleneni ve her tavsiyeyi iyice öğrenmeden, araştırmadan hareket etmeyiniz. Belki bazıları size hiç uygun değildir. Mali konularda da ayarı bilmek lazımdır.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorum

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Aslan Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Aslan burcu günlük burç ve Aslan burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*