Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Aslanlar saat 06:14 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz. Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler. Dış dünyadaki bu güçlü ifade tarzı coşkunluk uyandırıcı olduğu için doğal olarak yenilmeniz, eğilmeniz bükülmeniz mümkün değildir. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız o yönde hareket edebilirsiniz.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatınız, çevre ilişkileri, finansal konular, sağlıkla alakalı meseleler üzerinde önemle durmanızı ve yeni çıkış yolları bulmanızı sağlayıcıdır. Şu andaki mevcut sorunlarınızı çözebilmenin yolu, bugünün kaygı ve endişelerini bir yana koyarak, geleceğinizi düşünmekle mümkündür. Altından kalkamayacağınız bir şey yok aslında. İsterseniz her türlü zorluğun altından kalkabiliriz. Bu görünüm, kendine inananlar ve hedefine kilitlenerek yol alanlar için joker karttır.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, kendi arzu ve isteklerimize göre hareket etmenin işaretçisidir. İlişkide karşı tarafın hal ve tavırlarına dikkat ederiz. Ancak bizim üstümüzdeki etkili olmasına izin vermeyiz. Baskıdan hoşlanmayız. Bizi dikkate almayan veya değer vermeyen kişilere tolerans göstermeyiz.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Aslan Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Aslan burcu günlük burç ve Aslan burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*