Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Aslanlar, saat 02:03 Venüs-Neptün olumlu görünümü, iş durumumuz, işimizden elde ettiğimiz gelir, insanlarla olan alışverişlerimizdeki hassasiyetin işaretçisidir. Sağlamlık arıyoruz. Dışarıdan destek göremediğimizde veya iş ortamında aradığımızı bulamadığımızda hassaslaşırız. İş değişikliği düşünüyorsak, boşanma veya iş nedeniyle hakkımız yeniyorsa, çok sakin ve soğukkanlı bir şekilde hareket etmemizde yarar var. Bu görünüm ideallerinize uygun gelişmeleri arzu ettiğinizin işareti.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, insanları kolaylıkla ikna etmemizi sağlar. Çevremizle ilişkimizde kontrolü elimizde tutan taraf oluruz.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, duygularınızı ciddi anlamda gözden geçireceğinizi, size aşkı, zevkleri, hayatı farklı bir açıdan kuvvetli şekilde gösterecek gelişmeler yaşanabileceğini vurguluyor.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi özgürlük duygusunu yüreğinizin derinliklerinde hissettiricidir. Bu güç sayesinde önünüzde duran engelleri aşabilirsiniz. Dikkat çekme isteği, kendini ifade edebilme yeteneği, alkış ve onaylanma arzusunun yükseldiği böyle bir günde davranışlarınızla, duruşunuzla ne kadar açık ve doğal bir insan olduğunuzu hissettirirsiniz.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorum

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Aslan Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Aslan burcu günlük burç ve Aslan burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*